Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Klíma miatt szem dagadás?

Klíma miatt szem dagadás?

Figyelt kérdés

Nagyon sok gondolkozás után rá jöttünk hogy miért van feldagadva és kipirosodva a szemem, a klíma miatt.

Dm-ben dolgozok persze a klíma megy egész nap, de sose fazok meg semmi de a szememnek mégse tetszik. Ez ellen mit tudok tenni, mert eléggé zavar hogy nehezen tudom nyitvatartani, van valami szem csepp, kenőcs esetleg erre?



2022. júl. 20. 08:44
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem attol van.
2022. júl. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vény nélküli szemcseppet egyet tudok, ami akár működhet: ocuflash blue.
2022. júl. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy bármilyen csepp használna. Tulajdonképpen egyfajta huzatban vagy, amíg nem szűnik meg, addig a probléma se fog. Esetleg egy szemüveg segíthet
2022. júl. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Kötőhártya gyulladás már csak ilyen
2022. júl. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Műkönny szerintem segíthetne enyhíteni a tüneteket, de inkább a kiváltó okkal kéne valamit kezdeni, vagy az ellen védekezni
2022. júl. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Akkor inkább érdemes orvoshoz fordulni?

Mert hat sajnos a klímát nem kapcsolatom ki. Persze nagyon nem is szeretném mert elég meleg lenne.


#3 kontaklencses vagyok, szemüveget nem csinálhatnak ezért 60ezer forintért, esetleg ilyen kamu szemüveg vagy ilyesmire gondolsz?

2022. júl. 20. 09:53
 7/8 A kérdező kommentje:
*csinaltatnék
2022. júl. 20. 09:53
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hja, hát azt nem írtad, hogy kontaktlencsét hordasz.... Én is lencsés vagyok, én sem bírom a klímát. Műkönny pár percre segít, aztán baxhatom. Egy 2 oras repülés után is bedagad a szemem... Eredetileg sima ablakuveg lencsés szövegre gondoltam, hogy kicsit vedd a szemed a huzattol, így még azt mondom, legkondis időszakban ne dolgozz kontaktlencseben, használj szemüveget.
2022. júl. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!