Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ez mi lehet? Hogyan tüntessem...

Ez mi lehet? Hogyan tüntessem el? Bedagadt a szemem alatt, piros, és viszket.

Figyelt kérdés

Emlékszem, tegnap délután elkezdett viszketni, megvakartam, aztán láttam, hogy kicsit piros. Pár óra elteltével megint viszketett, megint megnéztem, egy fokkal jobban volt piros, de nem olyan durván. Erre ma reggel úgy ébredtem, hogy tisztára fel van dagadva az egész szemem alatt, piros az egész, és egyfolytában viszket. De mindez csak az egyik szememnél van így, a másiknak semmi baja.


Most kezdtem el használni egy új szemkörnyékápolót, arra is gondoltam, hogy esetleg allerguás vagyok rá, de nem hiszem, mert már két napja is használtam, meg csak az egyik szememnek lett baja. (Pontosabban a bőrnek a szemem alatt)

Nekem ma emberek közé kellene mennem (pincérnő vagyok), de így nem merek.😭 Mi lehet ez? Ráadásul nem is otthon vagyok, orvoshoz se tudok elmenni (Budapest helyett a Balatonnál leszek még 3 hetet)



#szem #bőr #piros #viszketés #dagadás #Szem alatti duzzanat
2016. júl. 20. 08:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne kend be többet azzal a szemkörnyéki ápolóval, lehet allergiás reakció, az kijöhet 3 nap után is.

Ha rosszabbodik elmehetsz a Balatonnál is orvoshoz ha ott tartózkodsz.

2016. júl. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát, ez is lehetséges, de nem hiszem, hogy allergia lenne. Tegnap este nem kentem be, és csak rosszabb lett a helyzet. Meg rengeteg kozmetikumot és sminkterméket használok, eddig soha semmi bajom nem volt egyiktől sem.
2016. júl. 20. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!