Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől duzzad ennyire be a...

Mitől duzzad ennyire be a szemem másnapra, ha sírtam?

Figyelt kérdés
Főleg a felső szemhéjam, annyira megduzzad másnapra, h alig látszik a szemem. De csak 1-2 éve van ez így. És olyan, mintha víz lenne benne, és ilyenkor este felé néz ki normálisan újra. És ezt mások is észre szokták venni. Tudok ellene tenni valamit? (17 vok)
2008. dec. 20. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Felkelés után vizes vattacsomót tegyél be a mélyhűtőbe kb 3 percre, félig megfagy. aztán ezzel borogasd a szemed. ha átmelegszik a vatta, tedd vissza a fagyasztóba, és ezt addig csináld míg nem kezd el lohadni a duzzanat. aztán mosd át jó hideg vizzel az arcodat. sminktrükkök is segitenek: tegyél egy kevés halványkék/halványzöld szemhéjpúdert a felső szemhéjadra. csak vigyázz, hogy ne sminkelj erősen, mert az kihangsúlyozza a duzzanatot. én ezeket szoktam alkalmazni, ha előző este bőgőrohamom volt, és reggelre feldagad a szemem.
2008. dec. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! :-)
2008. dec. 21. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!