Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi idő után büdösödtök be...

Mennyi idő után büdösödtök be ott lent? Ha én másnapra akkor már baj van?

Figyelt kérdés

Ha este lezuhanyzom, másnap délben-kora délután már érződik valami, ilyenkor le szoktam zuhanyozni megint. Ha nem zuhanyozom estére érződik rendesen.

Ez természetes vagy valami baj van? Amúgy nem nagyon van folyásom, nagyon ritkán egy pici, csak a szag 1 nap után.

( Sokszor olvasok itt olyanokat, hogy hetente csak 1-2szer fürdenek, godnolom ők nem olyan büdösek, ha kibírják)

Vagy az lehet a baj, hogy hozzászoktam, hogy kétszer zuhanyzom?


2011. okt. 17. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, azért ez lehet betegség jele is. Pl. valami gomba az gyanús, el kéne menni dokihoz.
2011. okt. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nemrég voltam egy ilyen alap vizsgálaton, nem mutatott ki semmit.
2011. okt. 17. 11:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális. Nekem is zuhanyozás után kb fél napig "friss illatú" ott. Többek között ezért van az intim törlő. A maradék fél napot azzal simán ki lehet bírni.
2011. okt. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Félsz orvoshoz menni? Nem fog megharapni és ahogy látom rád fér egy alapos vizsgálat. Először a gomba miatt utána egészen más miatt....
2011. okt. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

11:12

Mire célol? Milyen más kivizsgálás?

Nem félek, írtam, hogy nemrég voltam.

Csak nincs felesleges pénzem most eyg újjabb kivizsgálásra és nem is olyan zavaró a dolog. Csak kiváncsi voltam másoknál hogy van.

2011. okt. 17. 11:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Napi egy zuhanyozásnál nem szabad büdösnek lenni. Ha mégis az, akkor fertőzésed lehet, amivel orvoshoz kell menni!
2011. okt. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdés kinek mi a büdös, természetesen annak is van jellegzetes "illata", fürdés után meg természtes h. ccsak a tiszta, tusfürdős illatot érzed, de ha megfigyeled a kezeden is idővel eltűnik a frissen mosott illat. Az is lehet, hogy nem is vagy büdös csak érzed a saját illatodat, ami nem feltétlenül rossz, hisz feromont az is tartalmaz.De használj napközben intim törlőkendőt és akkor a vizelet és az izzadság nem fog érződni, a váladék illata már más kérdés.AMúgy ha folyásnak is van jellegzetes illata a nap végére..
2011. okt. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez függ attol is,milyen erös a testi valadek szaga(van akinel erössebb),pl. izzadsag,vizelet,szedsz-e valamilyen gyogyszert?hanyszor mesz pisilni?Ha naponta ketszer,mint a sogornöm,valoszinü,kevesbe erzed a szagot,de ha minden ora hosszaba mint en,jobban erzik,jobban kell oda figyeljek a tisztasagra,es mint az utolso irta,attol függ neked mi a büdös.
2011. okt. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát nem érződik csak úgy, csak ha megszagolom a bugyimat. Amúgy elég sokat pisilek én is, mert sok vizet viszom.
2011. okt. 17. 14:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Jaa, akkor szerintem semmi jelentősége. Mondjuk mit értesz büdös alatt? Mármint szaga van, de ez nem egyértelműen büdös...
2011. okt. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!