Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ma kaptam meg az új szemüvegem...

Ma kaptam meg az új szemüvegem és kicsit aggódom miatta?

Figyelt kérdés

Elég rossz a szemem és -5 , -5.50 a mostani szemüvegem. Eddig kicsit erősebbet hordtam -6 felett az egyik szememre talán ( nem biztos ).


A gép is úgy mutatta nem kell olyan erős. És gondolkozott adja-e meg. Próbálgattuk, és akkor úgy tűnt nekem is látok normálisan gyengébbel akkor.


De most , hogy nem olyan éles a kép minden furcsa... És kicsit aggódok nem lesz jó. Távolra nem tudom azt a számot leolvasni , amit a másikkal.

Szerintetek meglehet ezt szokni?



2022. aug. 16. 21:04
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:
Hát ez kb. olyan, mint amikor elmentem szemészetre, hogy az egyik szememmel sem távolra, de főleg közelre minden homályos, meg is nézte, olvasgatni is kellett lencsékkel, stb., aztán minden jó volt, dioptria megállapítva. Erre egy huszárvonással azt mondta, hogy arra nem is kell lencse,a másikra kell inkább, azt csináltassam meg. Na mondom oké, szemüveg meglett, ami arra jó, hogy élesebben látok közelre, viszont az eredetileg is rossz szememmel semmivel sem lett jobb a látás. Na most ilyenkor mi van?
2022. aug. 17. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!