Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A levendula szárának a végével...

Hosszúhajú kérdése:

A levendula szárának a végével belekaptam a szemembe, feleslegesen parázom?

Figyelt kérdés
Nyilván fájt egy kicsit de nem úgy hogy ordítsak nem vörösödött be, nnem látszottak vérerek, nem könnyeztem nem jött belőle váladék nem is gyulladt be, nem is látszott semmi, kb annyi volt hogy egy negyed-fél órán át még kicsit fájt másnap harmadnap is egy picit.ez Hat napja volt Most egy kicsit érzem nem fájdalmat hanem nyomást. Ennyi az egész. Hajlamos vagyok a Hipochondriára, Most csak bemesélem magamnak hogy valami komoly baja van Vagy valóban történt valami szem belső vérzés és orvoshoz kellene vele mennem? Létezik olyan hogy kívül az égvilágon semmi nyoma sérülésnek de belül mégis történt valami? Csak túlspirázom?

2022. aug. 23. 22:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!