Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, hogy 3 nap alatt...

Normális, hogy 3 nap alatt megittam 1 doboz orbáncfű teát meg pár levendulát és azóta mentálisan kb. teljen jól vagyok?

Figyelt kérdés

Azóta nem kattogok minden depis dolgon annyit, nem azt várom, hogy valaki írjon már rám, van hogy meg se nézem egy napig az fb-t, csak élek nyugodtan, koncentráltabb vagyok, oda tudok figyelni, jobb a reakcióidőm stb.

Konkrétan feliratos filmeket tudok nézni, eddig mindig az volt a bajom, hogy végig se tudtam olvasni, már jött a következő szöveg, nem kezed el fájni a szemem meg a fejem fél óra koncentrálás után, sokkal könnyebben a fejembe maradnak új dolgok, stb..


2022. jún. 19. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
placebo
2022. jún. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Ugyan ezt akartam írni: placebo.
2022. jún. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, akkor a nyugtatók még placebonak is szarok önmagukban szesz nélkül ezek szerint, mivel az nem hatott így.
2022. jún. 19. 21:54
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Szerinted mennyire reális, hogy a boltban kapható orbáncfű teának ilyen erős hatása van? Ha így lenne nem létezne depresszió a Földön.
2022. jún. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Pedig valószínűleg ez tényleg placebo. Nagyon különleges az emberi agy működése. Gyógyszerteszteléseknél is gyakran tapasztalják ugyanazt a hatást azok is, aki placebot kaptak a valós gyógyszer helyett. Az agyunk szórakozik velünk.
2022. jún. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is segít az orbáncfű.Hasznos gyógynövény!
2022. júl. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az orbáncfű egy nagyon jó antidepresszáns. Ém sem hittem el,amíg egyszer sosem felejtem el teljesen le voltam engedve, szorongtam, tele coltam negatív gondolatokkal. Készítettem egy csésze teát, megittam , kifeküdtem a padra és 1 óra múlva egy rossz gondolatom nem volt. Mondom ez most mi? Biztosan mindenkinél más a dózis, de tényleg hat. Gondoljatok bele marihuána, mescalin gomba, ezek mind a természetben nőnek és milyen hatásuk van. Wikipédiában bővebben lehet róla olvasni.
2022. okt. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kb egy hónapja szedek orbáncfű kapszulát és heti párszor iszom egy csésze teát is. Megszűnt a katrogás az agyamban, sokkal nyugodtabb vagyok és kevésbé szorongok az eddigiekhez képest, bátrabbnak érzem magam és felszabadultabbnak. Mikor elkezdtem szedni nem gondoltam volna, hogy ennyire jó hatással lesz rám.
2023. júl. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!