Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Valakinek volt olyan hogy...

Valakinek volt olyan hogy retinája szét szakadt? Nekem két hónapja volt műtétem. Sajnos a látásom elvesztettem. Szerencsére csak az egyik szemem az érintett. A másikkal látok, bár az sem túl jó. Van több szem betegségem is. Rövidlátás fénytores.

Figyelt kérdés
Szemtengelyferdülés is van. Több orvosnál is jártam. Azt mondták semmilyen műtét sincs rá nem tudnak vele mit kezdeni fogadjam el így próbálják meg bele törődni. Nekik könnyű így mondani nem az ő látásuk. A látó ideghártyám károsodott. Sajnálják de nem tudnak vele mit kezdeni. Sírva könyörögtem a főorvosnak hogy adja vissza a látásom. Kérdeztem dolgozhatok e fizika munkát neki mindegy azt csinálok amit akarok. Nagyon vékony a retina benne. Ki is hangsúlyozta hogy kifejezetten vékony atropias retina betegség. Félek nagyon hogy szét fog újra szakadni. Két hónapja táppénzen vagyok. Azt se fogják örökké adni pláne a mai világba. Házi orvossal próbáltam beszélnie a leszazalekolassal kapcsolatba. Igazából nem mentem velük semmire. Adott egy papírt ami nem is kell hozzá. Mondta hogy nem valószínű hogy megadják mert csak az egyik szemem az érintett a bal az jó használjam azt. Ha meg még is adják az kb 35 ezer forint. Éhen halásra se elég.

2022. aug. 31. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
Akko hogyan írsz?????
2022. aug. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A bal szememmel annyit még látok
2022. aug. 31. 13:38
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy a félszemū kapanyányi monyók?
2022. aug. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3# nem vagyok az. De köszönöm igazán kedves vagy
2022. aug. 31. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!