Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Három nap alatt nagyon sokat...

Három nap alatt nagyon sokat romlott a szemem, ez maradandó lehet?

Figyelt kérdés

Átestem a Covidon (másodjára), az elsőt tavaly alig 3reztem meg, csak megfázásszerű tüneteim voltak. A mostani durva volt, eddig nem hittem hogy ebbe bele is lehet halni, én is alig kaptam levegőt pedig fiatal vagyok. Ma már negatív volt a tesztem és most vettem észre hogy rettentően rosszul látok, összefolynak a betűk, számok.


A bal szemem eddig feles volt, a jobb pedig negyedes, szemüveget nem hordtam mert csak olvasó és nem hurcoltam mindenhova. Sajnos messzire sem látok rendesen és a jobb szemem lehet 2-3-as is így saccra. A bal meg 1-es. Ugye nem romlott meg hirtelen ennyire? Várjak a szemorvossal? Néha kitisztul de csak egy pillanatra...


2022. szept. 29. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt sürgősen ki kellene vizsgálni, minimum a háziorvost keresd fel holnap vagy a szemészetet. Amúgy attól függően, hogy van-e egyéb tünet,lehet kötőhártya gyulladás, vérnyomás v vércukorszint eltérés, stroke, egyé neurológiai betegség stb stb.
2022. szept. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Láztól lehet? Post Covid? Esetleg amit orvos felírt gyógyszereket és beszedtem mindenfélét, annak a vegyítése is okozhatja nem? Gondolkodni is nehezen tudok, csak bambulok magam elé, beszélgetni is nehéz, folyton rákérdeznek minden oké e. Nem tudom mit látnak rajtam.
2022. szept. 29. 20:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez így együtt elég aggasztó, akár agyi keringészavar is lehet, én sürgősségire mennék a helyedben. Gondolom, mérted a vérnyomásodat és elég vizet iszol..ugye?
2022. szept. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Iszok eleget persze. Vérnyomásom kb fél liter kávé után normális.
2022. szept. 29. 21:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Én mennék a kórházba.
2022. szept. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Orvos, azonnal.

Ez esélyyes, hogy nem dioptria probléma lesz, hanem idegrendszeri.

Teljesen random szövődmények vannak, sajnos az oltás ettől sem véd meg.

2022. szept. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem mehetek betegszabira mert kib@sznak munkahelyről xD. Azért ne ássuk el rögtön a másikat, csak nem a legrosszabb még élek, és majdnem ugyenehhez a kérdésemhez amit kicsit máshogy raktam fel, olyanok jöttek hogy pihenjek és fáradtság meg post Covid. Kezdeném az enyhébb tippekkel de még várok vele ezen a hétvégén milyen lesz. Munkatársam szerint most ismét sok a Covidos és mind oltott akinek ilyen bajai vannak. Azért oltottak be minket hogy megdögöljünk. :') Vagy csak annyira rokkanjunk le amiért még nem adnak semmilyen pótlékot. Na besz*pták sokan.
2022. szept. 30. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!