Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet a Szavo penész elleni...

Lehet a Szavo penész elleni szertől valami baja a szememnek illetve okozhat e valamilyen maradandó károsodást (hosszú távon)?

Figyelt kérdés
A szüleim úgy döntöttek, hogy meszelés helyett (mert ahhoz már elég öregek...) "penésztelenítik" a falakat a házban ezzel a szerrel... Már több helyiséget megcsináltak, befújták az összes penészt ezzel, én meg érzem, hogy még mindig kicsit irritálja a szemem... Akkor kezdődött, amikor a fürdőszoba falait befújták, én meg bementem pár percre utána kezet mosni... Nem annyira nagyon irritálja, de érzem, hogy egy kicsit igen... És ezzel még nem lesz vége ennek a dolognak, mert napokon belül az én szobám következik, ahol alszok, meg az a szoba, ahol a számítógépen dolgozok (ugyanis itthoni munkát végzek, így azt sem tehetem meg, hogy elmegyek addig itthonról)... Szerintem nem teljesen normálisak, mert a vegyszer flakonjára rá van írva, hogy kesztyű, védőszemüveg, védőruha használata kötelező, ők meg simán minden ilyesmi nélkül használják és össze-vissza fújogatnak vele (már több flakont elhasználtak)... Nem tudom elképzelni, hogy ők ezt hogyan bírják így simán, amikor nekem már az is irritálja a szememet, ha bemegyek egy befújt helyiségbe (meg anélkül is érzem, mintha irritálódna olyan helyiségben is, amit még be sem fújtak)... Szóval lehet ettől valami baja a szememnek illetve okozhat e valamilyen maradandó károsodást, és menjek el azért szemészhez, vagy nem kell ettől tartanom? Mint írtam, ez még hosszú napokig folyamatosan fennállhat... :-(

#szemészet #irritáció #szavo penész elleni szer
2019. jún. 26. 21:26
 1/1 anonim ***** válasza:
szellőztess és vegyél fel a fújás alatt védőszemüveget.
2019. jún. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!