Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől lehet az, hogy apukámnak...

Mitől lehet az, hogy apukámnak nem mozog az egyik szeme jobbra? (egyik napról a másikra hírtelen)

Figyelt kérdés
Tehát az egyik szeme teljesen mozog jobbra balra, de a másik viszont megáll középen és nem mozdul meg jobbra tehát mintha meg lenne bénulva a szeme
2022. szept. 29. 20:17
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
85%

Sztrók

Ügyeleten vagytok?.

2022. szept. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
85%
Kedves 29.! Szoktam ügyelni és éjszaka elég sok koponya CT készül enyhébb tünetek miatt is. Hát még, ha ilyen súlyos tünete van valakinek....elèg hamar ráröppennek a sürgősségin.
2022. szept. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
45%

Ahelyett h gyakorizol, inkabb kezdtetek volna tudakozni h hova kell gyorsban fordulni. Ez kb. az a kategoria, hogy nem hallok az egyik fulemre, mi van? Ertem en azt h valamit itt kerdeznek meg az emberek, mert nem egyertelmu. De azert ne fejlodjunk mar visszafele....tessek szepen felnoni es nem az internetre hagyatkozni teljesen. De ha apad helyett te neked tunt csak fel, h valami nem ok, akkor eleg baj az is, elmond sokmindent.

Es igen, lehet stroke is amivel nem eri meg varni egyaltalan, de lehet mas is. nem vagyunk orvosol es az orvosok sem ennyi alapjan mondjak meg h mi baj. :) Remelem ha legkozelebb tortenik valami, akkor nem a gyakorit keresitek, hanem felhivjatok a haziorvost es ot kerdezitek. Igy viselkedik egy felelossegteljes ember, ha egeszsegugyi problemaja adodik, ami ijeszto elegge

2022. szept. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, végül bementünk, gyorsan ct csináltak és egy kicsi elhalás van sajnos, valóban egy kicsi stroket vészelhetett át....most bent tartják de jól van szerencsére, remélem jó lesz a szeme mert így nagyon zavarja
2022. szept. 30. 07:12
 35/40 anonim ***** válasza:
79%
Uh... reméljük minden rendben lesz. Jobbulást a faternak!
2022. szept. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
42%
Jobbulast neki, legkozelebb egybol haziorvos pls, ezek nem kis dolgok, de nagyon nem...
2022. szept. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
36. Miért ezek milyen dolgok? Miért veszélyesek? Lehet azért volt ez neki mert cukorbeteg és bem tartja a diétát?
2022. szept. 30. 08:46
 38/40 anonim ***** válasza:
67%
37: Ezt mi innen nem tudhatjuk. De a cukor + esetleg egy magas vérnyomás tud sok mindent csinálni.
2022. szept. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
36%
29 voltam! Jogosan írtam amit írtam, lehet nálatok máshogy van, de ha a kérdező nógrádmegyei akkor áshatja a sírt is mert a gyarmati orvosok HENTESEK. Szó szerint. Nyilván így nem fogja elhinni senki de aki volt már ott, tudja mit írok és tudja hogy így van. Nem kezdenek ügyeleten az emberrel semmit, én oxigénhiánnyal kerültem be és nem kaptam levegőt, fulladoztam (!) És gúnyosan el akartak küldeni hogy nem az volt a lakcímemhez legközelebbi sürgősségi, menjünk oda... XDD Az infúziót a folyosón adta egy hozzá nem értő valaki, azt hittem tetovál. Abból a helyből indultam ki és a váciból mert az is egy nagy rakás...
2022. szept. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
67%
39: en is gyarmati vagyok. ez mikor volt?
2022. szept. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!