Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Számítógépet szereltem az...

Számítógépet szereltem az este, és a csavarhúzóról ilyen vass ami csavaron van egy pici ragadt a csavarhúzómra kézzel letisztítottam hirtelen megvakartam a szemem többi lent help?

Figyelt kérdés
Azóta érzékeny elváltozást nem látok rajta, de mint ha benne lenne valami nem fáj csak érzékeny pislogásra próbáltam csap alatt kimosni jelenlegi helyzet miatt nehéz lenne kórházba jutni covid miatt ki lehet pislogni? De nem látok semmi elváltozást benn homályosan se látok csak pislogásnál picit érzékeny kérdés?

2021. nov. 30. 04:33
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy nehéz bejutni. Menj el a szemészetre még ma.
2021. nov. 30. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg csak picit begyulladhatott a szemed, de mindenképp szemésznek kellene látnia, hogy tutira nincs-e benne semmi idegen tárgy.
2021. nov. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nincs benne idegen tárgy. De mindenképpen orvoshoz kell menni vele.
2021. nov. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne érj hozzá kézzel, ne próbáld csapvízzel kimosni. Ha úgy érzed van benne valami akkor patikában kapható szemcseppel cseppents négyet ötöt, az valszeg kimossa, bár ennyi idő alatt a könny is megcsinálja ugyanezt. Ha van idegentest érzeted, akkor az amiatt lehet hogy kissé felsértetted a szemed felszínét. Pislogásnál fura érzés, minimális gyulladás is emiatt lehet. 99% hogy magától elmúlik és semmi bajod nem lesz, de természetesen a legjobb mindig az ha orvos is látja.
2021. nov. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek a válaszát! nappal még éreztem meg könnyeztem, de mostanra elmúlt hála a jóistennek! nem akarattal vakartam meg a szemem szerelés után, automatikus reakció volt jobban odafigyelek mostantól!
2021. nov. 30. 23:40
 6/6 anonim ***** válasza:
És a crown vírus miért szerepel a kulcsszavak közt?
2021. dec. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!