Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Alkalmassági vizsgálaton (...

Alkalmassági vizsgálaton ( jogosítványhoz), látás vizsgálatánál pl ha nem látunk minden betűt /számot, akkor addig nem adják meg ezt a papírt még nem csináltatunk szemüveget/vagy erősebbet? Vagy elég ha később csináltatunk?

Figyelt kérdés
Bocsi,ha kicsit értelmetlen a kérdés... de már fáradt vagyok :) Jah és előre köszönöm a válaszokat!
2010. szept. 26. 19:08
 1/3 anonim válasza:

Szia! Én talán a legalsókat nem láttam, de az nem is volt annyira lényeg, hisz ugye az már nagyon pici. És valóban azért alkalmassági, mert jól kell hogy láss.

Annyira rossz, mert nagyon drága...:S elősre méghozzá én kontaktlencsével csináltam meg, de mivel párszor begyulladt a szemem és ugye ekkor nem vezethetek, kell csinálnom most szemüveggel is hogy kontaktlencse és szemüveg legyen beírva a jogsimba. No, de ez már csak az én problémám...

2010. szept. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Én szemüveges vagyok,de nem tudom mi lehet a baj,mert reggelente mikor felkelek,akkor jól látok szemüveggel,de kicsit később meg távolabbra homályosabban... :S Ez mitől lehet? Ja meg mikor tesi óránk van(szemüveg nélkül tesizek) az elején nem látom jól a kivetítőt, de óra végefele meg ugyan abból a távolságból jól látom.

2010. szept. 30. 14:30
 3/3 anonim válasza:
Valószínűleg a te szemed alkalmazkodik, és nam olyan nagy dioptria. Ha reggel jól látsz, aztán már nem, az lehet a fáradtságtól is, de lehet hogy tényleg kell erősebb szemüveg neked. Ezt neked kell érezni, viszont az soha nem jó, ha felveszed a tök új szemcsit, és fáj a fejed benne, meg szédülsz stb, akkor valszeg túl erőset adtak. Az én optikusom mindig egy kicsivel kisebb szemüveget ad, mert a tökéletes látáshoz illő szemüveg már kellemetlen érzéssel is párosul.
2011. máj. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!