Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mar lassan 3 hete a jobb...

Mar lassan 3 hete a jobb szemem sarka ugymondvan rang, megugrik, nekem rosszabb ha jobbra nezek vagy lefele illetve ha elore nezek es oldalra egy pontra. Napi szinten legalabb 200 x is erzem van hogy csukott szemmel is…Mitol van ez?

Figyelt kérdés
B vitamin komplexet mar egy jo hete szedek semmi javulas emelett egy hete nyomatom a magnesia asvanyvizet 170mg magnezium. Frontra is rosszabb sajnos. Nekem kivalto okkent azt tudnam mondani hogy a gyerek nekem dobott egy teaskanalat jatek kozben eleg nagy erovel verzett is a homlokom felett es azota van ez nekem . Voltam neurologusnal (aki mondta ott nincs olyan ideg ami ezt kivaltana inkabb megijedtem) , szemorvosnal mindegyik azt mondta el fog mulni de a neurologus mondta hogy ez tud allandosulni is. Szoval nagyon nagy remennyel fordulok hozzatok es kivancsisaggal hogy mi volt nektek a panasz es mi mulasztotta el ezt es meddig tartod nektek milyen rendszereseggel?

#szem #Szemhejrangas #Szemrangas #Szemeszet #Szemugralas
2022. okt. 23. 17:29
 1/2 A kérdező kommentje:
Szamitogepezes, eros fenynel rosszabb. Sotetben pedig alig alig erzem…
2022. okt. 23. 17:30
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el szemészetre.Nekem a szemmozgató izmon van valami gyulladás.Igaz nekem nem rángatozik,de előre, felfelé nézve, fénytől, mesterséges fénytől nagyon megfájdul a szemem.
2022. okt. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!