Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüvegszàr hossza befolyásol...

Szemüvegszàr hossza befolyásolja hogy a lencse az arcodnàl túlnyúlik e ? Nagyobb lehet a làtótèr ? Èn körülötte a perifèriàn kilàtok és zavar.

Figyelt kérdés

2022. okt. 26. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól értem lecsúszik. Menj be egy látszerész üzletbe és a fejedre adaptálják a keretet. A szárvégen kel állítsanak.
2022. okt. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Èn körülötte a perifèriàn kilàtok és zavar."

Vagy kicsi a lencse, vagy messze van a szemedtől. Az utóbbi a látás minőségén is ront, de lehet állítani a kereten.

2022. okt. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Furcsa divat hódít a tinédzser lányok körében. Kerek nagy lencséjű fémkeretek, mint valami divattervező. sokaknak nem áll jól. Mindig olyan keretet kell választani ami eleget tesz a funkciónak, komfortnak.

És ne úgy nézz ki benne mint egy tucatdíva, hanem legyél benne önmagad.

2022. okt. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szóval, a lényeg, menj vissza, nézesd meg, vagy állítási hiba, vagy rossz keretet ajánlottak. Akkor viszont garanciális csere.
2022. okt. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, van ilyen. Ha mázlid van a szárán tudnak állítani és tegyük fel a lencse is jól kerül a szemed elé, nem torzít vagy egyéb jelenségek.

Engem is zavar az új szemüveg, nem tudom hordani, rájöttem bezavar a látóterembe, mert kicsi, kilátok alatta, felette, oldalt érzem a lencsét (alul nincs kerete). Ezt javasolta az optikus az elmondott problémáimra :/

2022. okt. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!