Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ma kaptam próba kontaktlencsét...

Ma kaptam próba kontaktlencsét. Megtanultam berakni, de kivenni nem negyon tudom. Tanácsok?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gyakorlás!
2010. szept. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A tükörbe nézz, ne az ujjad nézd, ahogy közeledik a szemedhez.
2010. szept. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Próbálkozz. Nekem először 2 órámba került és tök véres volt a szemem.


Bal kéz mutató és nagyujjal széthúzod a szemhéjadat (mutatóujj felső, hüvelykujj alsó szemhély) a jobb kezed ugyanezen 2 ujjával megpróbálod összecsípni a lencsét, mintha sót csippentenél fel (csak lassabban). Ha balkezes vagy, akkor fordítva. Mindezt tükör előtt. És még egy: rövid körmök. Hosszúval esélytelen vagy.

2010. szept. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,sokat gyakorlok azzal a módszerrel,amit az utolsó írt,csak az a baj,hogy már fáj a szemem.Köszönöm a tippeket :)
2010. szept. 28. 15:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Kicsit told oldalra a lencsét és úgy csípd össze, úgy könnyebb mert a lencse a szemed közepére illeszkedik, a szélére (a fehér részre) nem.
2010. szept. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

En mind a ket szemembol 1 kezzel veszem ki a lencset. Tukorrel, tukor nelkul tok mindegy. Mutato es huvelykujjal megfogom es egyszeruen kiveszem. Mindenkinek ezt ajanlom. Nem kell sz@rakodni


S.

2010. okt. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én úgy csinálom, hogy két ujjammal kicsit széthúzom a szemem, egy másik ujjammal pedig kicsit lehúzom a lencsét a fehér részre, mert ott már könnyű összecsippenteni. Ne izgulj bele fogsz jönni! :)
2010. okt. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én is úgy szedem ki hogy oldalra kihúzom és ott már könnyű megfogni:)
2010. okt. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezzel Én is így vagyok.Megtanultam berakni és nem tudomjobban mondva nem akarom kivenni.
2010. okt. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2010. okt. 12. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!