Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Próba kontaktlencse pénzért...

Próba kontaktlencse pénzért vagy ingyen az optikából? Melyik a szabályszerű?

Figyelt kérdés

Lencsét kell váltanom nem először,és az optikában a próba lencsét ugyanolyan árért adnák mint a dobozos bontatlant. Viszont pár ismerősön azt mondja hogy nem kérhetnek pénzt a próbalencsékért mert ők is ingyen kapják a gyártótól.

Nem akarok megint zsákbamacskát ha nem jó, és nem is olcsó dolog ha az új sem válna be.

Tudnátok erre információkat adni? Jogosan kérnek érte 4500-5500 Ft-ot?


2011. júl. 23. 13:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem tudom miért skype-os telefon számként van feltűntetve az ár, szóval több ezer forintot értek alatta.
2011. júl. 23. 13:04
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbalencsét minden esetben ingyen kell adniuk hogy kipróbáld, pénzt nem is kérhetnének érte.

De csak úgy adhatnak, hogy ott próbálod, nem úgy hogy bemész és elkérsz vagy 20 fajtát és hazaviszed. Akkor senki nem vásárolna ugyebár.

2011. júl. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem a próbalencse az 5-6 napos szoktatás után egy hónapig használatban lehetett.

Nekem 4000ft volt.

Szerintem ez teljesen normális, mert a próbalencse valójában egy havilencse, amit a próba után használhatsz.

2011. júl. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!