Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hagymavágáskor durván fáj a...

Hagymavágáskor durván fáj a szemem, többit lent.?????

Figyelt kérdés
Persze tudom a hagymavágástól mindenki könnyezik és csíp, szakácsként dolgoztam régen ismerem az érzést, de régen 10-20 kiló hagymát is összevágtam kis könnyezéssel, most meg 2-3 hónapja 1 fejet nem tudok összevágni, nem szimplán csípő érzés jön olyankor a szememre hanem elviselhetetlen erős szúró fájdalom is, és kezdek aggódni hogy ennek valami más oka is lehet, szerintetek?
2022. nov. 11. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Miota otthagytad a szakácsságot rászoktál, hogy naphosszat a géped elött ülsz + kikapcsolodásképpen TV-t bámulsz:-) (Valoszinüleg nagyon kifárasztod a szemedet, ezért sokkal "kényesebb". Probáld meg néha pihentetni.)
2022. nov. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
naphosszat a gépem előtt ülök, plusz tv-t bámulom, mindezt így ismeretlenül? Az kom.
2022. nov. 11. 18:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!