Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Valyon ezt mi okozhatta?...

Vmsgy.Evi kérdése:

Valyon ezt mi okozhatta? Nagyon félek!

Figyelt kérdés

A napokba valami belemehetett a szemembe, es annyira szurt, viszketett, hogy már a pislogás is fájt.

Ezt az erzest kb 2 napja erzem.

Tegnap mikor felkeltem elmult es nem irritalta a szemem semmi…de most estere megint ereztem valamit es nagyon elkezdett viszketni is a szemem mintha valami csikizne es egyben szurna leghatul a szemem valami. De megneztem nagyon sokszor es semmmit nem latok! 2 napja erossen dorzsolom es vakarom a szemem mert annyira viszket es faj.

Es most estere addig dorzsoltem mig elkezdett a szemembol folyni a ver…sose volt ilyen 19 eves vagyok, de most tortent ilyen eloszor!! Nagyon felek…mindig is tul gondoltam a dolgokat mindig is tuldramatizaltam minden apro dolgot es most is nagyon rosszra gondolok. Remelem nem fogok megvakulni vagy meghalni😭

Szerintetek attol is lehet ez hogy addig dorzsoltem mig elpattant egy er? De ha elpattan egy er akkor altalaban egy kis piros folt jelenik meg a szemgolyon nem? De nekem folyt a szemembol szo szerint a ver!! Persze nem sok! Egy nagyon minimalis eppen hogy halvanyrozszines/pirosos lett a zsepi mivel nem volt eroteljes verzes de meg is olyan lett a zsepi…1p utan el is allt es szep feher volt a szemem. De mitol lehetett ez meg mindig nem tudom ,,,de nagyon felek kerlek nyugtassatok meg hogy nem valami sulllyoss!



máj. 21. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem lesz baj. Próbáld folyó hideg víz alá tenni a szemed. Gyenge vízsugárral. Vagy locsolgasd be. A sok dörzsölés miatt verezhetett, vagy ami bent van, felsértette. Holnap menj orvoshoz! Nem vakulsz meg nyugi. Meghalni meg pláne nem!
máj. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
*vajon
máj. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az egész szemed fáj vagy egy ponton?
máj. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nehogy visszaírj aki segíteni akar teeee
máj. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

nekem az alergiától viszketett

úgy derült ki hogy elkezdett viszketni én meg vakartam amit nem kellett volna mert kötőhártya gyuladásom lett

elmentem szemészetre ott írtak fel szemcseppet és elmúlt tőle

de ha elmész háziorvoshoz szerintem ő is tud felírni szemcseppet vagy alergia gyogyszert


ne vakard a szemed főleg ne koszos kézzel

máj. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dörzsölni és vakarni hogy lehet a szemed? Lehet allergia és azonnal szemcsepp kellett volna dörzsölés helyett. Szemészetre kellene menned azonnal, ilyen esetben biztosan fogadnak azonnal, legalábbis nálunk így van.
máj. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi van, már nem a nőgyógyászat témában aktívkodsz? Unalmas vagy a kitalációiddal.
máj. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De nekem folyt a szemembol szo szerint a ver! - ez lehetetlen anatómiailag.
máj. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!