Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért van ez? Éjszaka nagyon...

Miért van ez? Éjszaka nagyon rossz homályosan látok egyszerűen rosszul záróvonalat ha esik az eső az út irányát! Voltam dokinál azt mondta szemüveg kellene de mivel csak 1 es vagy 1.5-es majd kinövöm de sztem ez 25 évesen hülyeség.

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak éjszaka? Nem farkasvakság, vagy hasonló?
2010. szept. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ügyelj arra, hogy soha ne tévedjen a szemed a szembejövő járművek reflektorára! Gyakori (önkéntelen) hiba!
2010. szept. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha valaki csak a sötétben lát rosszul azt úgy tudom farkasvakságnak hívják..A vitamint kell fogyasztani úgy tudom.De hogy mennyit azt nem tudom.
2010. szept. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez nem farkasvakság, egyszerűen csak szemüveg kellene. Nekem is gyenge már a szemüvegem, szürkületkor vagy borús időben nem látok vele jól, de fényben és napsütésben minden ok.

Nekem is mondta a dokim, hogy romlott, csak nekem sajnos félévente romlik és a dokim azt mondta, hogy fél évente ne csináltassak erősebb szemüveget, mert az sem jó aszemnek.

Menj el egy másik dokihoz, mert ha 1-es kell, akkor azért azzal már elég rsszul láthatsz rossz fényviszonynál. És egy biztos, hogy ezt nem fogod kinőni.

2010. okt. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget
2010. okt. 3. 18:25
 6/6 anonim válasza:

Ezt próbáld ki: [link]

[link]

2020. febr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!