Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Édesapámnak szüksége lenne...

Édesapámnak szüksége lenne multfokális lencséjű szemüvegre. Recept van szemészorvostól. Hallottam régebben külföldi webshopokról, amik sokkal olcsóbban dolgoznak, mint a hazai optikus üzletek. Megérheti?

Figyelt kérdés

Az volna a kérdésem, hogy tud valaki ilyen oldalt ajánlani? Van valakinek ilyen tapasztalata vagy ismerős, aki bevállalta?

Multifokális lencsét is megérheti így csinálni vagy ez már egy komolyabb kategória ennél, hogy online rendeljük be valahonnan külföldről?


Én alapvetően bizakodó vagyok, szerintem működhet, de szívesen venném mások tapasztalait.


Sajnos egy teljes vagyon, ha hazai üzletben készítettjük el és azt most nem engedhetjük meg.


Köszönöm mindenkinek a segítséget! :)



2022. nov. 21. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Soha nem rendelnék online ilyesmit...
2022. nov. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ugyanúgy recept alapján készül akkor is, amikor üzletben, pl. az ofotértben csináltatod.(:
2022. nov. 21. 18:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyedileg gyártandó holmit netről nem érdemes venni. Ha kényelmetlen a keret vagy mégse áll jól, ilyen termékre nincs elállás. A lencsét másik keretbe nem tudod átrakni. A lencsékre sincs garancia, hogy valóban egyedileg készítik, simán lehet, hogy valami hamisítványt vagy rossz minőségű lencsét raknak bele, amin nincsenek megfelelő bevonatok és nem lát majd vele jól édesapád. Karácsonyi ajándéknak vigyétek inkább el egy rendes optikai szaküzletbe.
2022. nov. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
De konkrétan hol készül...?? Kik csinálják???
2022. nov. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy a #3 írja... Nagyon rizikós.
2022. nov. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért az sem mindegy, hogy milyen a keret, lehet, hogy nem lesz jó neki, nem tetszik, mégsem olyan, mint a képen, stb., akkor nem tudod garanciázni vagy csak nagyon bonyolultan.
2022. nov. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!