Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha valaki szemüveges, majd...

Ha valaki szemüveges, majd megműtteti a szemét, akkor feltűnően furcsa feje lesz, vagy csak szokatlan a környezetnek? Van ismerősöm, akit még szemüvegesként ismertem, majd évek múltán már szemüveg nélkül, és olyan esetlen, furcsa szemei lettek.

Figyelt kérdés
Ez másnak is feltűnt, vagy az én hülyeségem? Szemműtétes csoportban is sokakat látok ismeretlenül, kicsit olyan bandzsi fejjel.
2022. dec. 8. 22:50
A kérdező szavazást indított:
Normális fejünk lesz szemműtét után
Fura bandzsi fejünk lesz utána
14 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Ez csak optikai csalódás mert a szemüveg felnagyítja a szemeket.
2022. dec. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ostobaság.
2022. dec. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Ez csak optikai csalódás mert a szemüveg felnagyítja a szemeket."

A pluszos. A mínuszos lekicsinyíti. Így nekem például előnyös volt, amikor szemüveg helyett kontaktlencsém lett.

2022. dec. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A szemen valóban optikailag változtat a szemüveg lencséje, vagy kicsinyíti, vagy nagyítja, de nem ez lesz a furcsa, hanem az, hogy maga a szemüveg nincs, ha mindig hordta eddig.

De gyorsan meglehet szokni anélkül is az arcát.

2022. dec. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!