Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az lenne a problémám èvek óta...

Az lenne a problémám èvek óta romlik mindkét szemem , visual snow ra tippelek tünetek alapján , van már erre valami kezelés ?????

Figyelt kérdés
2022. dec. 9. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Házi diagnózishoz nincs házi varázslat.

A látásod megőrzése megérne egy szemészeti vizsgálatot.

2022. dec. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A tippmixet a szerencsejatek.hu oldalon tudod feladni, asszem
2022. dec. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egy orvoshoz érdemes lenne elmenni, mert nagyon könnyen elképzelhető hogy a problémád forrása független a visual snow szindrómától.

Utóbbira nem létezik gyógymód, viszont jellemzően nem egy progresszív állapotról beszélünk, a betegek nem tapasztalnak se spontán gyógyulást se állapotromlást az életük során. Tehát, ha neked folyamatosan romlik a szemed akkor nagy eséllyel nem a visual snow a kiváltó ok. Többet viszont mi sem tudunk mondani, látásromlást kismillió dolog okozhat, annyira meg nem fejlett a technológia hogy interneten keresztül kiderítsük nálad mi okozza.

Egy szakorvos tudna neked biztos diagnózist és segítséget nyújtani.

2022. dec. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jaj és persze kihagytam eddig 3 szem orvosnál voltam és minden rendben találtak pont ezért vagyok elkeseredve de köszönöm a válaszokat
2022. dec. 11. 10:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok. Nekem is megvizsgálták, semmi gond. De nagyon rosszak és zavaróak a tünetek. Neked javult esetleg?
2023. máj. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem változott és egyre roszabb szinte már nappal is látom
2023. máj. 18. 08:24
 7/8 anonim ***** válasza:
De maga az éles látásod is romlott, vagy csak ilyen fura tüneteid vannak, mint amik a visual snow-al járnak?
2023. máj. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Látásom rendben van betűket látom sajnos ez a hóesés t látom nappal is már és nagyon zavaró egyre sűrűbben évről évre
2023. máj. 21. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!