Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az árpa elmúlhat pár óra alatt?

Az árpa elmúlhat pár óra alatt?

Figyelt kérdés

Este 9 körül elkezdett viszketni a szemem, kicsit dörzsöltem, majd érezni kezdtem hogy dagad befele. Ezért kimentem megnézni, és lilás volt a szemhéjam, fél óra múlva pedig nagyon be volt dagadva, szúrt is. Éjjel tettem rá teafaolajat, meg borogattam meleg vízzel, kora reggel még durvábban nézett ki, megint tettem rá teafaolajat, ami véletlenül belement a szemembe, mivel égetett gyorsan elkezdtem melegvízzel kimosni. Miután elmúlt a csípés, szinte teljesen eltűnt az árpa. 3 órával később, (tehát most) pedig egyáltalán nem lehet látni.


Mindenesetre borogatom kamilla teával, hogy biztosra menjek. Nem kéne ennek kifakadnia?


2022. dec. 12. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
elég gyorsan felszivta a gyulladást, szóval lehetséges
2022. dec. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor is hihetetlen… Van itt olyan, akinél megesett már ehhez hasonló?
2022. dec. 12. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!