Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemtréner(lyukacsos szemüveg)...

Szemtréner(lyukacsos szemüveg) használata?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs meg a szemüveg leírása, mert mástól kaptuk a szemüveget, de valaki el tudná mondani, hogy napi mennyit kell használni? Tapasztalatok is érdekelnének, ha valaki próbálta már.

(Nem feltétlen a látásom javulása a cél, persze jó lenne, de már annak is örülnék, ha nem romlana tovább.-3as mindkét szemem)



2022. dec. 15. 18:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Az egész egy nagy kamu. Semmit nem javít a szemeden, és semmit nem előz meg (romlást).


Egy szimpla fizikai trükk az egész... Ha egy bármilyen lyukon keresztül nézel, akkor is élesebben látsz, mert fókuszál a szemed. De ettől nem fog meggyógyuln.

Már 20-25 éve is leírták, mekkora kamu az a báliinger meg a másik féle "gyógy" szemüveg.

2022. dec. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen értem, hogy bármilyen kis lyukon keresztül jobban látni, de azzal, hogy a szemnek fókuszálnia kell, azzal kicsit erőltetve van amiből azt gondolnám, hogy erősíti a szemet, pl a szemtornával fókuszálásra kényszerítő gyakorlatok.
2022. dec. 15. 20:32
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha azt gondolod, akkor miért írtad ki a kérdést?
2022. dec. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jogos, viszont az csak az én véleményem, kíváncsi vagyok, hogy aki valamennyire járatos a témában az mit gondol az én elméletemről. És akkor még hozzáteszem, hogy arra is kíváncsi vagyok, hogy, ha a szemüveg nem segít semmiben, akkor a szemtorna segíthet e.
2022. dec. 15. 20:37
 5/15 anonim ***** válasza:
4: mit mond a szemorvosod???
2022. dec. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Jó egy éve voltam utoljára, a szemtornáról azt mondta nem segít egyáltalán, pedig sok ismerősömnek akár 3 dipotriát is javult a szeme, volt akinek teljesen megjavult. A szemtornában jobban hiszek mint ebben a szemüvegben, csak azt valahogy mindig abbahagyom:(

Ezt a szemüveget meg még nem kérdeztem. Csak keveset olvastam róla, meg hát sokan mondják, hogy nem ér semmit.

De esteleg valakinek valami tapasztalata a szemtornával kapcsolatban?

2022. dec. 15. 20:45
 7/15 anonim ***** válasza:
30%

"sok ismerősömnek akár 3 dipotriát is javult a szeme, volt akinek teljesen megjavult. "


Én meg olyat hallottam egy MLM-ügynöktől, hogy a hiperszuperübertuti kenőcsével HAVI egy dioptriát javul a szemem... :-))))

UGyanezt a krémet aranyérre is ajánlgatta. :)))))

2022. dec. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

"Én meg olyat hallottam egy MLM-ügynöktől, hogy a hiperszuperübertuti kenőcsével HAVI egy dioptriát javul a szemem... :-))))"


Jajj jó hogy mondod, hol lehet kapni?:)


(Apukám és egy MLM ügynök között van különbség;))

2022. dec. 15. 21:37
 9/15 anonim ***** válasza:

Előbb mutass orvosi leletet (neveket kitakarva), hogy három dioptriát javult apukád szeme....


Mert a látásélesség elég sokban szubjektív ám....

2022. dec. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#8: nem tudom, hogy létezik-e még a bionet/ökonet, mindenesetre bőven megvannak a nagyotmondó marketingszövegek.. a net nem felejt... :))))

Mindenre IS jó a csodabalzsam... :-D


pl:

[link]


"MagicBoy Creative Commons License 2006.02.15 0 0 4310

Az aktív Balzsam-ot bátran teheted a szemedbe is(én már lassan 3 hónapja napi 2-szer belerakom)nemlessz tölle semmi bajod és esetleg még javít is arajta amúgy sokan meg is eszik!


Külső hatások(P.l): Megköti a szabadgyököket, fokozza a sejtek anyagcseréjét, Regenerálja a kapiláris átaresztőkészségét, Ápolja, regenerálja, vitalizálja a bőrsejteket, szabályozza a faggyu termelést, hámosító, sebgyógyító hatásu, enyhíti a viszér problémákat, stb...


Belső hatások(p.l): Javítja a koncentrációt és az emlékezetet, alkalmas agyi ödémák, alzheimer kor kezelésére, gátolja a trombózis kialakulását és a vérrög képződést, gyulladáscsökkentő hatásu, gátolja az infartus kialakulását és tisztítja az érfalat, regenerálja az idegpályákat, alkalmas cukorbetegek keringési problémáinak a kezelésére, gátolja a szemideghártya öregedését, stb....."



[link]


"MagicBoy Creative Commons License 2006.02.15 0 0 4257

Akkor ezt mond el azoknak a szemorvosnak is akik csak ennek tulajdonítják a havonta 0,5-1 dioptria javulást!"

2022. dec. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!