Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Fáj a szemem, ha mozgatom. Mi...

Fáj a szemem, ha mozgatom. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Mar kb 1 hete kezdődött. Először mindkét szemem fajt, majd kb 2 napja már csak az egyik. Csak akkor faj hogyha "forgatom a szemem" illetve ha megdörzsölöm. Vizsgaidoszak van, sokat néztem az elmúlt 1 hétben a telefonomat illetve az internetet, a tankönyveket. Ez okozhatja? Mikor forduljak orvoshoz? Elfog múlni? Így a vizsgaidoszak közepette ki kell tisztitanom a fejemet emiatt sokat vezetek is edzésre, meg sok sorozatot nézek, gondolom az se tesz jót neki. Használok szemcseppet, napi 2x, de így sem múlt el. A napokban többször fajt a fejem, tegnap brutális migrenem volt, azt gondoltam hogy amiatt van de ma is arra keltem hogy fáj a szemem. Ugye nem komoly a baj?


Évente szoktam szemeszetre járni, tavasszal voltam akkor rendben volt minden.



2022. dec. 17. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Száraz a szemed. Azért fáj mert a sok bámulástól több ideig van nyitva a szem és elpárolog a szemedből a nedvesség.

Plusz tél van és kevesebbet iszol

Plusz mindenhol megy a fűtés


Igyál sok folyadékot, tarts pcszünetet, szellőztess gyakran

Vagy

Gyógyszertári szemcsepp szemszárazságra

2022. dec. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi! Syntac asszem így írják, azt használom. Gyogyszertaras ajánlotta, de lehet kérek tőle direkt szem szarazsagra valót
2022. dec. 17. 23:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Thealoz duo... ez extra száraz szemre való.Ezt ajánlotta nekem szemorvos.Nagyon száraz a szemem, óránként cseppentek.
2022. dec. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!