Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi okozhatja ezt a fajta...

Mi okozhatja ezt a fajta kettős látást?

Figyelt kérdés

Ha olvasok akkor a betűket úgy látom(néha, nem mindig és csak a fehér, neonszínű betűket látom így.) mintha fel lenne tolódva. Kb. Olyan mint amikor hunyorog az ember, de én nem hunyorogok.

Ha becsukom az egyik szemem akkor sem szűnik meg, és mindkettő szememmel így látok.

Leginkább akkor szoktam így látni, ha nem természetes fény van a szobámba, hanem lámpa.

Meg estefelé.

Köszönöm a válaszokat!



2022. febr. 5. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Bár n em teljesen értem a kérdést, de hirtelen ez nem tűnik szemproblémnának. Lehet valami érzéki csalódás is, főleg kisebb fényben és apróbb betűkkel, és pláne, ha csak bizonyos betűszínre jelentkezik. Ha egymás mellett vannak vékony, eltérő színű vízszintes vonalak, ott is néha az egyik mintha kicsit lejjebb lenne, mint a másik.
2022. febr. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Asztigmia.
2022. febr. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem meg olyan, mintha mozognának
2022. febr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tipikus asztigmatizmus, fénytörési probléma.
2022. márc. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!