Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Valakinek van tórikus lencséje?

Valakinek van tórikus lencséje?

Figyelt kérdés

2022. dec. 22. 13:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem van.
2022. dec. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Online rendeléssel kapcsolatban van tapasztalatod?
2022. dec. 22. 13:52
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha eddig vettél mondjuk az ofotértben valamilyet, ugyanazt meg tudod rendelni inline is. Pl ofotért iwear lencséit a coopervision gyártja, maga a műanyag típusa is rá van írva.


[link]


De én ettől függetlenül nem rendelek, egyszer már jártam úgy hogy az ofotértes 6-es packban az első három jó volt a 4. és 5. homály. A hatodik szintén jó volt. Nekem visszaváltották. A termék valószínűleg ugyanaz mint a rendelt, de szerintem ilyen esetben nem sikerült volna visszaváltanom. Inkább maradtam az Ofotértnél.

2022. dec. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Még nem vettem, csak tervezem

Egyébként az ofotért oldalán azt olvastam, hogy ki lehet próbálni a lencsét ingyen, és megmutatják hogy kell berakni. Ezt hogy kell elképzelni?

2022. dec. 22. 14:16
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezek szerint még sose volt lencséd. Akkor mindenképpen ofotért/optikus üzlet legyen. Nem biztos hogy a kontaktlecse dioptria egyezni fog a szemüveggel. Sőt nekem volt olyan lencsém is ami mindig elcsúszott és így homályos volt. Eleinte meg igazán művészet berakni egy lencsét hozzá kell szokni hogy a szemedbe turkálsz.
2022. dec. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az lemaradt hogy a megmutatás az utóbbi miatt fontos, na meg a higiénukus kezelést is elmondták nekem. Pl.: Kézmosás után nem törölközőt kell használni, hanem száraz helyen tartott papírtörlőt...
2022. dec. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Még egy kérdés: az első kb mennyibe kerül?

2022. dec. 22. 14:50
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem már, de baromi régen volt nekem az első.
2022. dec. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És ez látványra is korrigálja a szemet? Behúzza a helyére?
2022. dec. 22. 15:10
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezt se tudom én nem voltam kancsal sosem. A tórikus lencse a szemtengelyferdülésre való, de az nem a kancsalságot jelenti. Cilinderes, vagyis tórikus lencsém van, de semennyire se vagyok kancsal. Az csak tévhit hogy a szemtengelyferdülés egyenlő a kancsalsággal. Ne magadat diagnosztizáld! Bízd szemészre.
2022. dec. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!