Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Prk lézeres szemműtét után,...

Prk lézeres szemműtét után, akinek később visszaromlott a szeme, tudtatok utána is kontaktlencsét hordani?

Figyelt kérdés
Szemüveget semmiképp nem akarok, most is lencsés vagyok.
2022. dec. 30. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Nem véletlen a szemromlás.

Lencse mellé kötelező a szemüveg is.

2022. dec. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1# pont nem ez volt a kérdés. Mióta lencsém van, egyébként pont azóta nem romlik a szemem…
2022. dec. 30. 15:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Szemüveges fórum, de vannak benne optikusok. Talán értelmes választ is kaphatsz tőlük.(Szeva, Látogató).

Nekem Lasik műtétem volt, engem is érdekelne a válasz.Persze tudom a műtét típusa is döntő lehet.

[link]

2022. dec. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem PRK volt, és azt mondták, lehet hordani utána. És amúgy a műtét után védő kontaktlencsét raktak a szememre pár napra. De azért kérdezd meg te is a vizsgálaton.
2023. jan. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4: azt mondták, elvileg lehet. ELVILEG… ezért voltam kíváncsi tapasztalatokra olyanoktól, akik tudnak hordani, vagy akartak, de nem tudnak. Nyilván megkérdeztem, itt most nem az érdekelt, hogy mit mondanak…
2023. jan. 9. 11:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!