Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Eléggé megijedtem a keresési...

Eléggé megijedtem a keresési találatoktól. Ekkora lehet a baja a szememnek?

Figyelt kérdés

Tegnap este délutántól (vasárnap) elkezdtem tompa nyomást érezni a jobb szememben.

Úgy voltam vele hogy elmúlik majd.


Ma reggel ugyanúgy megmaradt, és a mai nap során csak erősödik.

Kifejezetten fáj már így hétfő este kilenckor, és kicsit homályosan is látok rá.


Rákeresetem hogy "tompa fájdalom szemgolyó" és azt dobta ki hogy glaukómás roham.


Létezik hogy 24 éves nem dohányzó, nem kávézó, nem alkoholizáló fiatalként zöldhályogom alakul ki?



2023. jan. 9. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Az orvos mit mondott?
2023. jan. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolod, volt orvosnál? :D
2023. jan. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha egy kálcium pezsgőtabletta gyógyítja, akkor nem kell vele orvoshoz menni. Vedd be vele a kedvenc fájdalomcsillapítódat.
2023. jan. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem voltam orvosnál mert vasárnap délután már nem volt szemészet, ma meg mentem dolgozni. De holnap el kéne néznem oda. Csak érdekelt ti mit gondoltok
2023. jan. 9. 21:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, persze, a googleba beírod, hogy fejfájás, 10/11 találat "agyrák" Hagyjuk már.
2023. jan. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elmúlt?
2023. jan. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, 4 nap után egy antibiotikumos kenőccsel elmúlt. Árpa volt.
2023. jan. 21. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!