Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Többször felfigyeltem arra,...

Többször felfigyeltem arra, hogy a bal szemgolyómban nyomásszerű fájdalom van! Volt 1-2napig, hogy ha megnyomtam, fájt is! Igazából most is érzem, de csak a bal szemem! Mitől lehet? Olyat is olvastam, hogy a gyomorsav túltermelődésétől is!

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 19:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Kb.egy hónapja voltam szemészeten,akkor írtak fel szemüveget 0,5-ös erősségűt,de még nem csináltattam!
2010. okt. 3. 19:08
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, de a doki azt mondta, hogy a magas vérnyomástól.Szerintem a megerőltetéstől is lehet.Nekem valami drága szemcseppet írt akkor meg doxium 500-at szedtem (érfalerősítő)
2010. okt. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamitől megnő a szemedben a nyomás. Legtöbbször könnycsatorna elzáródástól, de lehet akár kezdő zöldhályog is. Csak szemész tudja megállapítani az okot. Ha kialakul, nagyon nehezen gyógyítható. Ne várd meg....
2010. okt. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...sztem elmegyek a dokihoz!!
2010. okt. 3. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!