Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Válság Szemüvegdiszkont (VII....

Válság Szemüvegdiszkont (VII. Erzséber krt. ) megbízható?

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 22:18
 1/6 boanka ***** válasza:
25%
Tegnap kaptuk meg a náluk készített szemüveget. Nekem csalódás volt, én is és a párom is szemüvegesek vagyunk, és az új szemüvegeink lencséi több miliméterrel vastagabbak, mint a régi lencsék, pedig állítólag vékonyított lencsékkel dolgoznak...hát nem tudom, erre az"apró" eltérésre azért felhívhatták volna a figyelmünket. Kereteik sem túl jó minőségűek, összességében most lehet, hogy igaz a mondás: olcsó húsnak híg a leve, bár nem is volt olyan olcsó 56 ezerért...igaz kettő:-)
2010. okt. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Sajnálom hogy csalódtatok,én is voltam bent körülnézni,de akkor vissza már nem fogok menni.Remélem azért az első nem túl jó benyomás ellenére tartós lesz mindkét szemüveg,mininum 50 évig:-)
2010. okt. 15. 21:07
 3/6 boanka ***** válasza:
62%
Szívesen! Azért írtam, hogy más ne járjon így velük. Reklamáltam az említett üzletnél, az eladó váltig állította elég lekezelő stílusban, hogy "szokták mondani a leendő vásárlóknak, hogy közepesen vékonyított lencsékkel dolgoznak, ezért vastagabb lehet az új lencse, mint a régi"...nnna mondanom sem kell, hogy ez a mondat nem hangzott el, mert akkor eszembe sem jutott volna náluk vásárolni, mivel mindkettőnknek 6-7 dioptria körüli a szemünk! Ezt látva az eladónak hangsúlyosan fel kellett volna hívnia a figyelmünket erre a kis momentumra, bár ehhez hosszú távon kéne gondolkodni a vezetőségnek...egyszóval nálunk határozottan megbuktak üzleti etikából! Semmi esetre sem ajánlom olyanoknak, akiknek magas a dioptriaszámuk, ez biztos. Persze a párom nem hajlandó felvenni az új szemüveget, mivel a régihez képest sokkal nehezebb és kényelmetlen neki, szóval ugyanott tartunk, ahol előtte is, a régit hordja és majd egyszer ha ismét lesz rá pénzünk, csináltatunk egy korrekt és szakmailag is képzett eladókkal rendelkező üzletben, ahogy eddig is. Lehet, hogy nem ennyibe fog kerülni, de legalább hordható lesz!
2010. okt. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
56%
Én ott vásároltam 17400 Ft-ért egy hajlékony titánkeretből készülő szemüveget. Ugyanez a szemüveg keret máshol a duplájába került volna (lencsék nélkül). Ezért az árért meg is vizsgáltak, és lencséket is kaptam a szemüvegbe. Nem is volt ennél drágább szemüvegkeret a boltban. A lencse vékonyságával is elégedett voltam. Tény, hogy előre ki kellett fizetni a szemüveget, és 1 hét kellett, hogy elkészüljön. Nincs márványpadló, és a vitrinek sem csillognak. De én ezért nem is szívesen fizetnék többet. Úgy láttam, kapható kétféle vékonyítás is. A kisebb vékonyítás felára 3000 Ft lett volna a 2 db lencsére. Szerintem ezekkel az árakkal nem csoda, ha a konkurencia nehezen békül ki. Én biztosan itt fogom készíttetni a következő szemüvegemet is.
2010. dec. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Kedves Utolsó Válaszoló!
2010. dec. 17. 10:41
 6/6 katka42 válasza:
65%
Én is ebben az üzletben készíttettem el a multifokális szemüvegemet. Nagyon alapos vizsgálaton estem át. Rendkívül odafigyelő, udvarias volt a kiszolgálás. A szemüveggel teljesen meg vagyok elégedve 19900Ft-ért. Sajnos amiket a Vison expressben csináltattam bifokálisokat, azokkal nem ez volt a helyzet.
2014. okt. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!