Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Erős szemüveget viselők,...

Erős szemüveget viselők, jártatok már úgy, hogy váratlanul eltört a szemüvegetek és emiatt nélküle kellett lennetek?

Figyelt kérdés
Hogyan oldottátok meg, vagy hogyan bírtátok úgy ki?

#szemüveg #törés #erős szemüveg #erős dioptra #rövislátás
2023. febr. 23. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én megtartottam az egyel ezelőttit vészhelyzet esetére, de az is megoldás lehet ha tartasz otthon kontaktlencsét, felbontás előtt elállnak évekig is.
2023. febr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs erős, de az egyéves kisfiam néhány hét különbséggel eltörte a normál és a pótszemüvegem is. A kezébe került és az első mozdulata az volt, hogy letörte a szárát. El volt téve az előző, de elég karcos, azt használtam, míg lett új. Budapesti vagyok, vészhelyzetben itt lehet 1 óra alatt szemüveget csináltatni, persze feláras.
2023. febr. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Direkt emiatt van külön napszemüvegem is és a normál szemüvegem plusz mind a kettőből van tartalék , mivel szemüveg nélkül az orromig sem látok csak homályos foltokat
2023. márc. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Tartalék szemüveg.
2023. máj. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Még nagyon kicsi voltam: maximum négy éves, már volt szemüvegem, és nos ugráltam az ágyon, és nem vettem észre hogy ott van. Bumm, eltört. Anyáék nagyon nagyon mérgesek voltak, kb. 1 hétig semmit nem láttam, de mivel apukám ért az ilyenekhez, meszerelte, aztán még 1 évig bírta
2023. jún. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!