Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen érzés a pupilla kitágít...

Milyen érzés a pupilla kitágítás? Mennyi ideig nem tudok vezetni utána?

Figyelt kérdés
2023. márc. 12. 17:05
 1/4 Metionin ***** válasza:
100%
Semmi különös, csak furán látsz. Nekem délelőtt volt és aznap még nem mertem volna egyedül elindulni, tuti leestem volna a lépcsőn vagy ilyesmi.
2023. márc. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Legalább 2 óra .Addig téged vezetnek.
2023. márc. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aznap hagyd ki
2023. márc. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Cukorbeteg vagyok, 1-2 évente megyek szemfenék vizsgálatra. Nagy kellemetlenség nem ér amikor kitágítják a pupillámat. De amikor tág akkor bele szoktat világítani, hogy meg tudják vizsgálni a szemem. Illetve sűrített levegővel meglövik a szemgolyómat. Ilyenkor már erősen könnyezni szokott mindkét szemem, azt sem látom mit írok alá az orvosnál. De egy 15 perc múlva már szoktam vezetni, eddig semmi gond nem volt soha. Napszemüveget mindig viszek magammal. Mondjuk mindig napközben volt a vizsgálat megtartva, naplemente után lehet nehezebb lenne a dolog amikor hirtelen a szembejövő autó belevilágítana a szemembe.
2023. márc. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!