Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » PRK lézerkezelés - elrontottam?

PRK lézerkezelés - elrontottam?

Figyelt kérdés
Üdv. Nincs 1 hete, hogy elvégezték. Csak 1-2 napig használtam a szemcseppeket, mert teljesen rendben éreztem. Egyik műkönny (nem éreztem száraznak a szemeimet), másik gyulladásgátló (szintén semmi tünet). Most tudtam meg, hogy arra is kell használni, hogy blokkolja azon sejteket, amik a régi állapotot állítanák vissza... visszaromolhat kb. 5 nap szemcsepp kihagyás miatt? Most már persze javallat szerint csepegtetek.

2023. márc. 24. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, én mondjuk semmi pénzért nem műttetném meg, de ha már megműttetném, akkor ilyen hülyeségen biztosan nem cseszném el.

De az is tuti, hogy nem egy laikus fórumon érdeklődnék, hanem vagy egy orvosi szakfórumon, ahol neve és felelőssége is van az embereknek (pont azért, mert nevükkel, arcukkal válaszolnak, és urambocsá még dr vagy méginkább Dr. is van a nevük előtt), vagy leginkább felhívnám a klinikát, ahol műtöttek, de semmiképp nem innen, egy anonim fórumról kérnék, sőt, ha adnának sem fogadnék meg érdemi tanácsot.

Itt ugyanis senkinek nem kérik el regisztrációkor a végzettségeit igazoló papírokat.

2023. márc. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Itt sem lehetetlen hasznos választ kapni, ugyanúgy vannak fent orvosok is, és járhatott így más is, aki megosztja a tapasztalatát. Lényegében mindent lefikáztál itt, csak akkor nem tudom, miért vagy regisztrálva.
2023. márc. 24. 19:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel a klinikát, ahol a műtétet végezték.
2023. márc. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor bukhatom a dioptria garit.
2023. márc. 25. 09:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Ritkán írok ilyet, de vazze meg is érdemled, ha egy használt autó árát kifizeted egy műtétre, de valamiért (MIÉRT?) nem vagy képes utána pár hétig csepegtetni. Miért nem kérdezted meg ha nem voltál benne biztos, miért/meddig kell csepegtetni? 3-as voltam.
2023. márc. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Valaki HASZNOS válasz?
2023. márc. 25. 16:27
 7/7 anonim válasza:
De komolyan ember, ha azt mondják a klinikán, hogy csepetegtesd akkor nem viccből mondják. Ilyen nincs… megunod kb és nem csepegteted. Meg is érdemled.
dec. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!