Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hol kapni még jó eldobható...

Hol kapni még jó eldobható szemüvegtörlőt?

Figyelt kérdés

Kb. 10 éve vagyok szemüveges és a sima rongy szemüvegtörlők jók, de száz kéne belőle, hogy mindig legyen kéznél. Ezért maradtam az eldobható verzióknál és továbbra is szeretnék.

Évekig a Lidlben kapható W5-öset használtam. Jó is volt. Az utóbbi időben viszont úgy megromlott a minősége, hogy használhatatlan lett. Maszatol, csíkot húz, rosszabb lesz a szemüveg mint előtte. Régen kristálytisztára törölte, észre se lehetett venni, hogy a szemem előtt van egy réteg.

Próbáltam más fajtákat.

Dm visiomax: ugyanolyan gagyi mint a Lidls verzió.

Sparos: Elviselhető, de azért ez sem tökéletes.


Hol tudok olyat kapni ami tényleg jó? Melyik üzlet, márka? Rendelni is hajlandó vagyok amennyiben országhatáron belüli. Légyszi segítsetek!!



2023. márc. 25. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Optikákban,ahol szemüvegeket is készítenek.Aki drágát készíttet ajándékba is kaphat.
2023. márc. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ha más szerencsétlen szemüveges társam is ezzel a gonddal küzd, akkor jelentem, utána jártam ezeknek a szemüvegtörlőknek az elmúlt hetekben.


Eredmény:

0/10 Lidl W5-ös, régen jó volt, most használhatatlan

-10000/10 Dm sajátmárkás szemüvegtörlője. 1 hónap után megrohadtak, penészedtek, gombásodtak a kendők a mini zacsikban és iszonyú szagot árasztottak mellé...

6.5/10 Aldiban kapható Tandil nevű. Előfordul, hogy hagy csíkot, de okés.

8.5/10 Pennyben kapható szemüvegtörlő. Kicsit nekem túl citrom szagú, de jól takarít.


Ezzel kijelenthető, hogy jelenleg (2023.05.12.) a legjobb eldobható szemüvegtörlő a Penny sajátmárkása. Remélem segíteni tudtam másnak! :)

2023. máj. 12. 20:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért nem mosod meg a szemüvegedet szappanos vízzel, és utána törlöd meg a kendővel? Így a kendő nagyon sokáig használható!
2023. okt. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!