Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha a rossz kontaktlencse...

Ha a rossz kontaktlencse hordástól valami baja lett volna a szememnek, azt már látta volna a szemész?

Figyelt kérdés
Több mint 2 hónapja abbahagytam a kontaktlencsézést, előtte kb. egy évig hordtam, de messze nem minden nap, mert sokszor diszkomfortos érzés volt, ritkán is volt bent pár óránál tovább. Sajnos rosszul használtam, amit utólag bánok nagyon, volt, hogy a havi lencsét 30 napnál tovább használtam, nem cseréltem rajta minden nap a folyadékot, ha nem használtam. Mióta csak szemüvegezek, voltam szemésznél is, aki nem talált semmit, pár napja előjön egy égő érzés a szememnél, de lehet, ezt már beképzelem, ezen kívül semmilyen tünetem nincs. Reális, hogy a rossz kontaktlencsézéstől lett valami baja a szememnek?

2023. ápr. 10. 15:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!