Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az utókép látás és üvegtesti...

Az utókép látás és üvegtesti homály visual snow szindrómához vezet?

Figyelt kérdés
Én nem látom a “hóesést” de vannak úszó homályaim és pár hete bizonyos fénykörülmények között ha ránézek bármire/főleg este sötét szobában / akkor annak a tárgynak az árnyékát/ körvonalait látom többször is a másik falon. Nagyon furcsa, és egyre intenzívebb . Nappal elvagyok. Ha erős lámpafénybe nézek akkor szinten látom a lámpa fényét egy másik falfelületen akar többször is. Ebből kialakulhat ez a visual snow szindróma ?

2023. jún. 2. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem csodálom, hogy nem látod a hóesést, mert nem esik a hó. Nyugodj meg rendben vagy.
2023. jún. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Túl sokat gondolkodsz azon, hogy mit hogyan látsz.
2023. jún. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat . Higyjétek el nem akarom ezeket látni. De csaknem normális , hogy este amire ránézek többször is megvillan a másik falon az árnyéka . Nagyon fura. Nektek van visual snow vagy csak gondoljatok h ez normális ? Köszönöm ha irtok
2023. jún. 2. 10:11
 4/6 anonim válasza:

Szia. Nekem tavaly novemberben jelentek meg az üvegtesti homàlyok, a jobb szememben szakadt a retina. Azt nem tudom, hogy emiatt kialakulhat e a visual snow, de az tèny, hogy amióta üvegtesti homàlyom van szép lassan èn is elkezdtem látni az utókèpeket, majd a szemcsés lâtàs is jelentkezett, szerencsère eddig mèg enyhe formában.

Neked mióta vannak üvegtesti homályaid?

2023. júl. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia! Képzeld nekem is tavaly október/ november óta vannak a homályok . Nem tudom miért alakult ki ez az utókép érzékelés . A fénnyel is gondom van , ha véletlenül lámpafénybe nézek vagy a nap megcsillan valahol és ránézek akkor percekig fényes pontokat látok : sárgát vagy zöldet . Este homályosabb a latasom mint a PVD előtt .
2023. júl. 11. 09:30
 6/6 anonim válasza:
Nekem ugyanez a problémám, mint neked. Ugyanúgy utókép és hulló csillámporszerűség. Neked javult azóta?
ápr. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!