Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüvegesek! Titeket ért már...

Szemüvegesek! Titeket ért már hátrány ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2023. jún. 17. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:
18%
Nem, sőt a Gucci szemüvegkeretem még inkább előtérbe helyezi hogy micsoda impozáns, előkelő, jómódú, belvárosi Úriember vagyok, ameddig nem csináltattam szemüveget a -0,25 dioptriás szememre addig is Gucci szemüvegkeretet használtam csak a nulldioptriás napszemüvegemre mert hozzáadódik a hatalmas stílusomhoz és egyéniségemhez.
2023. jún. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Maszkkal egyszerűen nem tudtam hordani: állandóan bepárásodott, bármit csináltam vele.

(Bár lehet nem épp ilyen jellegű hátrányra gondolt a kérdező)

2023. jún. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Suliban mindig nézegetik, meg fel akarják próbálni.
2023. jún. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Peter Drag ***** válasza:
100%
Igen, pár évente pénzbe kerül (multifokális, fényre sötétedő).
2023. jún. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#1 elég szomorú, ha a Gucci szemüvegkeret előnyt jelent. Mellesleg csak megsúgom, hogy attól vannak előkelőbb keretek. A gucci csak egy divatmárka. Az előkelő, intelligens emberek, akik ezzel akarják tükrözni a pénztárcát azok nem ezt a tömegmárkát használják.

Te pedig csak kissé vagy magadtól ellszállva. A gucci kereteddel vajon mit kompenzálsz?


Kedves Kézdező! Ha sulis vagy még, sajnos azt az időszakot túl kell élni. A gyerekek gonoszak. Ha munkakeresőként vagy dolgozóként írod, akkor pedig hagyd a francba, ahol ez miatt hátrány ér. Senki nem rehet róla, ha szemcsis. És egy jól megválasztott szemüveg, jól áll, keretezi az arcot és úgymond stílust ad. 🙂

máj. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!