Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szerintetek mi lehet a szememmel?

Szerintetek mi lehet a szememmel?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap reggel úgy ébredtem hogy a bal szemem alig bírtam kinyitni, mai napig ilyen 50-60% ba tudom csak kinyitni, viszket, vörös és szúr is egy kicsit néha, nem hiszem hogy bármi is bele ment volna mert este még semmi gáz nem volt vele reggelre lett ez és már 1 napja, néha picit jobb de látszik tükörbe is hogy az egyik sokkal jobban össze van csukódva hiába próbálom nyitni, beszéltem orvossal írt fel szemcseppet és ennyi majd ma váltom ki, szerintetek mitől lehet ez és mi? Előtte sose volt a szememmel probléma!

2023. júl. 18. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, kötőhártyagyulladás. Vigyázz, fertőz!
2023. júl. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor is van erre esély ha nem váladékozik a szemem? Reggel se volt össze ragadva
2023. júl. 18. 11:25
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Esetleg egy szúnyogcsípés a szemhéjadon? Az nagyon be tud duzzadni.
2023. júl. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Voltam dokinal kedden irt fel ciloxant meg mukonnyet, azota hasznalom napi 5x de nem mulik, voltam szemeszeten megvizsgaltak azt mondta orvos folytassam ezt a cseppet mert kotohartyagyulladas, de ugy erzem inkabb egyre rosszabb, szur, viszket piros, szurkesen homalyosan latok vele, faj is, nem volt meg ilyenem soha eletemben 23 evesen, ez normalis? Meddig tart ez? Valami kiegeszito gyogymod ezek mellé? Szedek c vitamint vasat beres cseppet
2023. júl. 21. 11:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Maximum kamillás főzettel, langyosan tudod még borogatni.
2023. júl. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Valahogy igy nez ki

[link]

2023. júl. 22. 10:25
 7/9 A kérdező kommentje:
Olvasgattam neten, lehet TRACHOMA?? Voltam egy lánnyal 1 hete pénteken de óvszert is használtam minden, de ha o chlamydiás volt en meg ahogy az ovszert levettem es esetleg megvakartam a szemem ugy el kaphato vagy mindenkepp gumi nelkuli aktus kellett volna? Nagyon felek segitsetek
2023. júl. 22. 13:06
 8/9 anonim válasza:
Lehet, hogy ilyen oka van. Miért nem mész el ügyeletre, hogy nem javul? Tényleg csúnya. A műköny ha tartósítószermenetes biztos nem árt, használd amennyit jól esik, csak más készítmények előtt/után várj legalább 15 percet vele.
2023. júl. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Voltam azota masik szemesznel is megvizsgalt o is festeket vagy mit rakott a szemembe ugyis nezte kek fennyel minden szogbe, megint kaptqm egy masik szemcseppet meg szemgélt is ma voltam aztmondta nem javul 1 het utan menjek vissza, elvileg viruwos fertozes azt mondták, most delutqnra lett hoemelkedesem is, kerlek nyugtassatok meg hogy mi lehet ez hatha valaki volt hasonloan nagyon felek amugyis hipochonder vagyok elobb is panikrohamot kaptam mert hoemelkedesem lett es nem tudom miez mar 1 hete tart es kb 3-4 napja ilyen csunya..🥲🥲
2023. júl. 24. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!