Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha meg vagyok fázva, napi...

Ha meg vagyok fázva, napi kontaktlencsét használhatok?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert olvastam, hogy olyankor nem lehet, viszont nem tudom hogy napit lehet e, mert azt nap végén úgyis kidobom, nem rakom többet vissza. És ha szúr vagy zavar nagyon a kontaktlencse olyan helyen, ahol nem tudok kezet mosni, kivehetem koszos kézzel? Vagy akkor inkább bírjam ki, amíg találok valahol mosdót?

2023. aug. 31. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Szemhez ne nyúlj koszos kézzel! Ez alap.
2023. aug. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Havit is nyugodtan használhatsz. Akkor nem lehet egyáltalán lencsét használni, amikor szemfertőzésed/betegséged van. Esetleg, ha otthon vagy és nem mész sehova, akkor ne használj lencsét.

És koszos kézzel sohase nyúlj a lencséhez! Alapos kézmosás kötelező előtte

2023. aug. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, reggel a zsúfolt 7-es buszon ha hapcizol akkor szólsz a többi utasnak hogy segítsenek megkeresni a padlóra esett kontaktlencsédet...
nov. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!