Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tudnak zsanért cserélni?

Tudnak zsanért cserélni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tegnap este eltört a szemüvegem, és sajnos ma 3 optikában mondták azt, hogy javíthatatlan, új keret kell.

Letört a szárat tartó zsanér egyik nyelve, így most nem tart semmit sem. (A szívás, hogy pont az alsó.) 300km-re vagyok attól az optikától, ahonnan a szemüveg van és most kezdtem dolgozni egy új munkahelyen egy nagyon új városban, szóval a kérdés, mit kéne tegyek? Nem szívesen vennék új keretet, a panelt csak abban az optikában cserélik ahol vettem, de nyilván hetekbe telik + még mire egyáltalán el tudnék jutni oda, és sehol a környéken nem csinálnak ilyet. -6 dioptriával nehezebb most az életem, szóval ha tudtok róla, hogy cserélnek ilyet valahol esetleg Szeged környékén, vagy van valami tipp, esetleg jártatok már így, akkor kérlek írjatok valami megnyugtatót!:(



2023. szept. 11. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Kénytelen leszel újat csináltatni
2023. szept. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez így van 1es. Át tetetheted vagy csiszoltathatod régi keretbe a régi lencséid hogy kihúzd az új szemüveg elkészültéig. Vagy othoni diy ragasztópisztolyos módszer
2023. okt. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!