Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van olyan aki 20 évesen...

Van olyan aki 20 évesen műtötte meg és utána visszaromlott? Tényleg megműtik újra? Ha igen akkor nem lesz baja szemnek, hogy többször is műtik? Illetve lehet valami kockázat a mútétet követően? Nem lesz érzékenyebb a szem például?

Figyelt kérdés

Jövőre leszek 20 éves és azt mondták, hogy majd talán meglehet műteni, de nem biztos, mivel még fiatal vagyok.. lehet hogy még romolhat sajnos..

Viszont én mindennél jobban szeretném és ha kell kockáztatnék, úgy olvastam, hogy a SasszemKlinikán újraműtik, ha visszaromlik utánaí, nem tudom nektek van-e tapasztalatotok ezzel?



2023. szept. 16. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Èn az optimumnál műtettem kb 4 éve. Nem találtam náluk olyat,hogy garanciában megműtenék megint. A sasszemmel nincs tapasztalatom.

Kezd visszaromlani mindkèt szemem.

-6,-6.5 voltak. Most olyan -1/-1.5 lehetnek. (Fèl èv múlva van időpontom szemèszetre,így csak tippelek.)

2023. okt. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De, lehet baja attól, hogy megint megműtik. Mégis mit gondoltál?
ápr. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!