Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szerintetek baj lehet belole ?

Szerintetek baj lehet belole ?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Eltort a szemuvegem... 😥😥😥

Van egy regebbi szemuvegem amit most hasznalok

Az eltort szemuvegem diopriaja: jobb -1.75

Bal -2.00


A régi szemüvegemnek pedig mindket lencseje -1.75


Ergo a minusz 2es szememen is most - 1.75 dioptriaju lencse van.


Nincs most 30ezrem uj szemuvegre. Sokat fogok artani a szememnek ha most par hetig ezt a szemuveget hasznalom ?


Köszönöm ha valaszolsz.



2023. okt. 24. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan kicsi különbség, hogy ennek szerintem semmi jelentősége. :)
2023. okt. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a valaszod.

Igazabol nagyon nem erzem egyenlore a kulonbseget, de tudom hogy nem par napig lesz ez a szemuveg rajtam. Durvan olyan 3 hetig biztos. Aztan mivel allando szemuveges vagyok, es nyilvan nem akarom hogy tovabb romoljon ugy kicsit aggodtam, de mivel anyagi korlataim miatt nincs lehetosegem jelenleg mas igy mindenkepp ez lesz most. Koszonom a MEGNYUGTATO valaszod.

2023. okt. 24. 18:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennél még a mérési hiba is sokszor több a szemészeten.
2023. okt. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj ha a régit hordod :D gyorsísd fel a dolgod addig menj el az októberi ingyenes látás vizsgálatra. Hol tört el? Ha a szára akkor csak kikell cserélni csak a szárat. Vagy próbáld meg át tetetni vagy át csiszolni a jó lencséket a régi keretbe. Puszi 😘
2023. okt. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!