Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kékfényszűrős szemüvegnél...

Kékfényszűrős szemüvegnél mennyire számít a minőség?

Figyelt kérdés
Egyelőre látási problémáim nincsenek, de gyakran fáj a fejem a sok képernyőbámulástól. Kollégám kölcsönadta a szemüvegét 1 napra, az rengeteget segített, így vennék én is kékfényszűrős szemüveget. Viszont: Látok 1000 forintért meg 30000 forintért is szemüveget. Nyilván márka és keretfüggő, de... mennyire kell figyelni itt a minőségre? Az olcsó lencsék is hozzák ugyanazt a hatást?

2023. nov. 5. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Megkérdezed a kollégádat, hogy mennyi volt az övé, a felső határ már meg is van.

Egyébként teljesen felesleges beruházás.

2023. nov. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem felesleges, én esetemben előbb lefáradtam, dekoncentrált lettem és fájni kezdek a szemeim egy 3-4 órás gaming után, kékfényszűrő szemcsivel semmi, sőt, még jobb reakciót is figyeltem meg magamon.
márc. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És milyet vettél, ha szabad megkérdeznem?
márc. 7. 20:55
 4/4 anonim válasza:
[link] azthiszem innen vettem egy éve. Sajnos én 10-ért vettem ellenben a mostani akciós árával.
márc. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!