Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Meg tudom javítani a szememet?

Meg tudom javítani a szememet?

Figyelt kérdés
Soha nem volt szemüvegem, nem is volt probléma a szemeimmel, de mostanában a bal szemem sokat könnyezik, csak úgy random, és a pár nappal ezelőtti látásvizsgálaton is félreolvastam vele egy betűt. De még nem érzem súlyosnak, de ki tudja, meddig fog ez menni... A jobb szememmel semmi baj nincsen. Nem akarok szemüveges lenni. Tudnék valamit tenni ellene? :(

nov. 11. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Lézeres szemműtét
nov. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert rosszul lat egyszer egy aprobetut?? Normalis vagy?
nov. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen normális vagyok. Ha nincs szüksége lézeres szemműtétre, akkor úgysem végzik el rajta. Ha szüksége van rá, mert rossz a szeme, akkor meg ez az egyetlen módszer, már pedig a kérdés így szólt:

Meg tudom javítani a szememet?

nov. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Tudod te egyáltalán, mivel jár egy ilyen műtét? Ha valaki erre lézerrel akar menni, az egy elmebeteg. Olvasd már el, mit írt, és értelmezd is azt. A gyereknek lehet kb max egy negyed dioptriája a bal szemén. Vagy annyi sem, csak a vizsgálat napján túl sokat nézett közelre! Mit adsz neki ilyen tanácsokat, ha ennyire fogalmad sincs? Vagy ilyen szinten sem tudsz értelmezni egy problémát? Kérdező, menj el több vizsgálatra is, szemfáradtság, szemszárazság stb is csinál ilyet, tehát simán lehet átmeneti a problémád, másrészt meg egy mérés nem mérés, főleg szemnél. Szemészhez menj lehetőleg, ne ilyen plázás optikákba.
nov. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 ha van is nekem ilyen, az értelmezés problémával nem vagyok egyedül, ahogy látom. Neked sem ment át az, amit én írtam. Mély levegő, nehogy megpukkadj az idegtől. A stressz árt a szívnek.
nov. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!