Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Akinek retinaszakadás vagy...

Akinek retinaszakadás vagy hátsó üvegtesti határhártya leválása van/volt,ti is tapasztaltok olyet, mintha apró pici szikrák szállnának a szemében? Inkább ahoz tudnám hasonlitani, mintha csillámpor szállna vagy csillogna, ha vilagosabb helyre nézek.

Figyelt kérdés
Retinaszakadásom volt, amit meglézereztek, rengeteg üvegtesti homályom van, mintkét szememben levált a hátsó üvegtesti határhártya. De ami egyre csak fokozódik, az az, hogy ha világosabb helyre nézek, olyan mintha apró pici szikrák szállnánaka szememben. Inkább ahoz tudnám hasonlitani, mintha csillámpor szállna vagy csillogna. Más is tapasztal ilyet, akinek retinaszakadás vagy üvegtesti homályai vannak? Egyre zavaróbb, és ijesztő is.

nov. 19. 11:09
 1/3 anonim válasza:
Igen ez nekem is van. Rengeteg üvegtesti homály , határhártya leválás . Ez a csillogás is világos felületeken . Iszonyú nehéz . Nekem 1,5 éve van . Te hány éves vagy ? Én 32
febr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia. Nekem is lassan 1.5 éve történt, 2022 novemberében. Én 30 éves leszek. Nekem is nagyon nehéz elfogadnom, ritkán vannak olyan pillanatok, amikor tényleg nem foglalkozom vele.
febr. 23. 22:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok,

azóta hogy vagytok?


Mi okozta a retina problémát? Mitől alakul ki ez?

márc. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!