Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen kontaktlencsét használj...

Milyen kontaktlencsét használjak? Coopervision medivue clear napi lencséről miért nem találok infot?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nemrég elkezdtem napi kontaktlencsét hordani. A szemészemtől vettem meg az első havi dobozt, de elég drágán árulja, és nagyon kényelmetlen elutazgatni érte, ezért praktikusabb lenne ha magamnak rendelném házhoz. Coopervision medivue clear napilencsét kaptam, viszont ezt a tipust kb semmilyen oldalon nem találtam, még a coopervision oldalán sem volt a termékek között. Erről valaki tud valamit, hogy miért van?


A másik kérdésem az lenne, hogyha a fentebb említett lencsét nem tudom megvenni, melyiket vegyem? Coopervision claritin vagy myday-en gondolkodtam(nem a cilinderes vagy toric verzion, nekem a basic jó). Melyik a "jobb"/éri meg jobban?


Nyílván megkérdezem a szemészem, bár nem hiszem, hogy tetszik neki az ötlet, hogy még ez a kicsi haszna is elveszik. Azért teszem fel ide is a kérdést, mert érdekel több ember véleménye is.



dec. 5. 18:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez a legkényelmesebb megoldás:


[link]

dec. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!