Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha retina levalasom lenne...

Ha retina levalasom lenne arról tudnék már?

Figyelt kérdés

Kb tavaly márciusban láttam az első üveg testi homályomat aztán egyre több lesz augusztusban nagyon meg szaporodtak elég sokat láttok belülük azóta nem történt változás. Ha ezt retina leválas okozná akkor már rég vak lennék nem? Az néhány órán/napon belül bekövetkezett volna én meg már lassan 1 éve hogy az első homályom felfedeztem.

Már nem nagyon zavarnak megszoktam csak aggaszt hogy a neten az írjak hogy retina levalast is jelezhet


dec. 27. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem mentél orvoshoz? Pupillatágítással egy egyszerű szemfenék/retinavizsgálattal meg tudják állapítani, hogy sérült-e a retina.
dec. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az üvegtesti homàly nem jelent retinaleválást.
dec. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha retina leválásod lenne, nem itt irogatnál és kérdeznél az tuti. Nagyon fájdalmas dolog.
dec. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!