Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Éjszaka közepén dől a könny a...

Éjszaka közepén dől a könny a szememből és szúr nagyon, mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Éjjel arra ébredek álmomból hogy dől a könny a szememből, leginkább csak az egyikből, és iszonyatosan szúr. Ritkán fordul elő, de a mai nagyon durva, elmentem kimosni, cseppentettem bele szárazság elleni szemcseppet de szinte semmi javulás, nem bírok tőle visszaaludni.

Ezt szerintetek mi okozhatja, és mit tehetek ellene? Menjek vele orvoshoz?

Ritkán de elő szokott fordulni, nem igazán figyeltem meg hogy milyen rendszeresseggel.

Előre is köszönöm a segítséget!



dec. 28. 03:33
 1/3 anonim ***** válasza:
nem kötőhártya gyulladás az véletlenül?
dec. 28. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom, elég piros és reggelre be is dagadt teljesen, homályosan látok...delutan majd a haziorvoshoz megyek, más opció nincs, mire a szemészetre időpontot kapok az egy fél évtized
dec. 28. 07:56
 3/3 anonim ***** válasza:
kötőhártya, antibiotikumos szemcseppet fogsz majd kapni, min. 1 hét mire helyrejön
dec. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!